Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Геометриски полици: Функционално модерно решение за мали простори

Ако мака мачите со малиот простор во вашиот дом и постојано ги преместувате работите од едната на другата страна, но никако да добиете широчина, решението е во полиците.

geometriski-polici-funkcionalno-moderno-resenie-za-amli-prostori-01

Имате премногу драги предмети и книги од кои не сакате да се разделите и се трудите да ги сместите во тесниот простор?

Геометриските полици се идеално решение за ваквите простори. Популарни се и модерни, а покрај тоа се вклопуваат и во современиот дизајн на ентериерот.

Може буквално да си играте со формите и облиците, како вам ви одговара. Притоа ќе внесете личен печат во вашата соба, правилно искористен простор и интересно распоредени драги предмети.

Функционални се затоа што заземаат мал простор, а на нив може да сместите повеќе работи. Даваат остар и ексцентричен впечаток кој се вклопува во секоја модерна соба.

Одберете некој од следниве полици:

Би можело да ве интересира:

8 трикови за уредување со кои ќе ѝ дадете модерен изглед на вашата кујна Топлите бои се подобар избор од студените нијанси, а квалитетните кујнски апарат...
12 грешки во уредувањето на бањата кои ги прават неуредни луѓе Рѓосани метални површини, излупени цевки, купишта облека, еден тон козметика врз...
Предмети во бањата од кои треба да се ослободите за да не изгледа неуредно Купете нови крпи, скријте ги продуктите за чистење и заменете ги амбалажите на п...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg