H&M има нова, есенска колекција за декорација на домот

Без оглед дали сте во потрага по нов сет чинии или само ситни детали кои ќе го стоплат вашиот простор, H&M Home ви нуди многубројни, лесно достапни решенија.

h-m-ima-nova-esenska-kolekcija-za-dekoracija-na-domot-01.jpg

Новата есенска колекција која моментално ја доживува својата промоција, носи голем спектар на бои и стилови за секој дом.

Составена од еколошки материјали, пастелни нијанси и ретро детали, во нејзин склоп спаѓаат постелнини, масички и посебни сетови за дечиња.

Како есенски фаворит, дизајнерите на H&M го издвојуваат металниот тренд, односно металните и бакарни украси.

Добро разгледајте, а потоа сами одберете го вашиот есенски фаворит:

Би можело да ве интересира:

7 ситници во домот што гостите сигурно ќе ги забележат (и ќе раскажат на сите за нив) Сте се запрашале ли што е она што на гостите што доаѓаат во вашиот дом веднаш им...
На гости кај Драгана: Есенска бајка во стан во Гостивар со тикви и цвеќе (фото) „Многумина ќе речат во есен има магливи утра, дождови и ветер, но јас ја са...
8 ситници со кои ќе внесете есенска магија во домот (без да потрошите многу пари) Мирисливи свеќи со арома на цимет, декоративни тикви, кујнски крпи со есенски мо...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg