IKEA нè носи на тура - Како малите соби се трансформираат во големи?


IKEA нè носи на тура - Како малите соби се трансформираат во големи?

ikea-ne-nosi-na-tura-kako-malite-sobi-se-transformiraat-vo-golemi-01.jpg

Дали се ежите кога ќе помислите на мал простор? Време е да заборавите на помислата дека малиот простор не може да изгледа убаво.

Шведскиот гигант IKEA нè носи на тура од 4 делови, односно 4 видеа во кои малите соби ги трансформира во убави, визуелно поголеми простори.

Погледнете ги видеата и најдете одлична идеја како да си го разубавите просторот дома:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

17 идеи како малата соба да изгледа поголема Малиот простор со неколку паметни идеи можете да направите да изгледа како да е ...
14 идеи како да избегнете непрактичен ентериер во домот Честопати кога гледаме нови идеи кои се модерни во моментот чувствуваме ентузија...
Есенски шмек во домот: впечатливи детали кои ќе го освежат вашиот животен простор Доколку не сте голем љубител на есен – заради дождовите и студеното време, нека ...

Најчитани неделава