Попусти до 15.000 денари во НЕФА МЕБЕЛ - За да не мора да бирате помеѓу одмор и реновирање дома


Попусти до 15.000 денари во НЕФА МЕБЕЛ - За да не мора да бирате помеѓу одмор и реновирање дома

Супер акција во НЕФА МЕБЕЛ доколку летово сакате да направите мало освежување дома, без да се откажете од одморот.

popusti-do-15-000-denari-vo-nefa-mebel-za-da-ne-mora-da-birate-pomegju-odmor-i-renoviranje-doma-001.jpg

Јулските попусти ви овозможуваат да заштедите до 15.000 денари од само едно парче мебел.

Одберете го троседот MOROCCO и уживајте во единствена мешавина на стил и удобност која е препознатлива карактеристика за овој тросед. Заоблените потпирачи за раце даваат допир на егзотика, што создава атмосфера за одмор. Наместете ги перничињата и уживајте во удобноста додека се релаксирате.

SYDNEY III аголната гарнитура е второто парче мебел кое треба да го имате на ум.

Купувате пространо парче мебел кое ќе ви ја опреми дневната соба со удобно место за седење и одмарање, а притоа заштедувате точно 15.000 денари.

popusti-do-15-000-denari-vo-nafa-mebel-za-da-ne-mora-da-birate-pomegju-odmor-i-renoviranje-doma-01.jpg

DUBAI троседот пак, е комфорна зделка која воедно делува модерно, ви заштедува простор со страничните мини полици, а притоа заштедувате 6.000 денари.

popusti do 15 000 denari vo nafa mebel za da ne mora da birate pomegju odmor i renoviranje doma 02

Акцијата на која треба да обрнете внимание за опремувањето да биде целосно е попустот кој го добивате на фотелјите.

Бидејќи ниту една дневна не е целосна без нив, искористете ја акцијата при која со купување на тросед или аголна гарнитура имате можност да купите една фотелја со попуст од 30%, а доколку купите и втора фотелја добивате попуст од 50% на втората.

popusti-do-15-000-denari-vo-nafa-mebel-za-da-ne-mora-da-birate-pomegju-odmor-i-renoviranje-doma-03.png

popusti-do-15-000-denari-vo-nafa-mebel-za-da-ne-mora-da-birate-pomegju-odmor-i-renoviranje-doma-04.jpg

Количините на производите со акциски цени се ограничени, па не дозволувајте сите да ја искористат пред вас.

Акцијата трае од 01.07.2018 до 31.07.2018 год.

popusti-do-15-000-denari-vo-nefa-mebel-za-da-ne-mora-da-birate-pomegju-odmor-i-renoviranje-doma-3-6.jpg

Зошто да ги одберете токму НЕФА МЕБЕЛ?

Компанијата НЕФА МЕБЕЛ се занимава со сериско производство на мебел за европскиот пазар и поседува сопствен малопродажен ланец. НЕФА МЕБЕЛ е дел од рускиот кластер на мебел. Матичната компанија во Русија се состои од 3 фабрики со над еден милион парчиња мебел произведени годишно и повеќе од 1000 сопствени салони за мебел.

Планот за развој на бизнисот на компанијата НЕФА МЕБЕЛ во Европа до 2020 година, вклучува обем на производството на 72 000 парчиња на мебел на годишно ниво во рамките на современа фабрика, отворање на синџир на продавници - 150 продавница за мебел во Европа, како и 500 нови вработени.

Би можело да ве интересира:

Кое парче мебел ќе ви го препорача секој продавач во IKEA? Маркус Енгман, главниот дизајнер на шведскиот производител за мебел, IKEA, откри...
10 стереотипи заради кои вашиот дом изгледа здодевно и застарено Понекогаш ни е премногу тешко да се простиме од одредено парче мебел, кое колку ...
Есенски шмек во домот: впечатливи детали кои ќе го освежат вашиот животен простор Доколку не сте голем љубител на есен – заради дождовите и студеното време, нека ...

Најчитани неделава