3 во 1 решенија - Мали станови со кујна, дневна и трпезарија во една соба
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
SEO Specialist 26-10-2020


3 во 1 решенија - Мали станови со кујна, дневна и трпезарија во една соба

Вистина е дека комоцијата е секогаш подобра, но ако внимателно го испланирате малиот простор, трите посебни соби за кујна, дневна и трпезарија, реално може да ги споите во една.

3-vo-1-reshenija-mali-stanovi-so-kujna-dnevna-i-trpezarija-vo-edna-soba-001.jpg

Поиграјте си со шанковите, интересните прегради и отворениот простор како што тоа го прават врвните дизајнери.

Во продолжение се неколку идеи како од една соба да направите три:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 совети како да декорирате како милионер без да потрошите многу  Без разлика дали сте дизајнер на ентериери кој работи со одреден буџет, ил...
Топла инспирација: Празнично украсени балкони и тераси Не е важно дали живеете во стан со балкон или куќа со тераса - и двете опции си ...
IKEA нè носи на тура - Како малите соби се трансформираат во големи? Дали се ежите кога ќе помислите на мал простор? Време е да заборавите на помисла...

Најчитани неделава