Јелена Карлеуша во минималистички бикини со силиконска врвца - сите провокативни изданија од Дубаи


Јелена Карлеуша во минималистички бикини со силиконска врвца - сите провокативни изданија од Дубаи

Смелите изданија станаа препознатлив знак на Карлеуша, но последното издание со минималистички сини бикини, со хотелот со 7 ѕвезди Бурџ Ал Араб во позадина, предизвика најголемо внимание.

jelena-karleusha-vo-minimalistichki-bikini-so-silikonska-vrvca-site-provokativni-izdanija-od-dubai-01.jpg

Јелена Карлеуша периодов е на одмор во Дубаи со своите две ќерки. Од јавање камили до забава со традиционални вечери и сончање на плажа, таа минува незаборавни мигови.

На својот Инстаграм профил објави низа фотографии од таму, а најголемо внимание привлекуваат оние на кои таа е во бикини.

Со фит тело и тон самодоверба, Карлеуша смени повеќе пара костими за капење, а последните во низата се најминималистички и со силиконски врвци.

Повеќе фотки од Карлеуша во Дубаи:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Јелена Карлеуша: „Душко е човек кој никогаш не изневерил, ниту понижил, а трпи напади поради мене“ Јелена Карлеуша како лавица го брани својот сопруг и тврди дека тој не ја изневе...
Јелена Карлеуша е бикини божица - доминира со провокативни фотки од плажите на Дубаи Во високи штикли и минималистички костими за капење, српската кралица и божица, ...
Анастасија Ражантовиќ во совршено бикини издание со полу-танга во Мексико (фото) Периодов Анастасија Ражнатовиќ ужива во Мексико. Сончање на бескрајно долгите бе...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg