Бившиот на Северина со шокантни откритија: „3 месеци бегав од нејзините хистерии, мислам дека е зависничка“ (видео) - Results from #1


Бившиот на Северина со шокантни откритија: „3 месеци бегав од нејзините хистерии, мислам дека е зависничка“ (видео)

Српскиот „крал на бакарот“ вели дека секогаш кога ќе дојдело до хистерии и обиди за кавги помеѓу нив двајца, тој секогаш си заминувал.

Милан откри дека кај Северина забележал огромни промени во расположението поради што барал двајцата заедно да се тестираат на зависности од наркотични супстанци.

bivshiot-na-severina-so-shokantni-otkritija-3-meseci-begav-od-nejzinite-histerii-mislam-deka-e-zavisnichka-video-03.jpg

„Кога побарав да се тестираме на опојни супстанци, за да имаме повеќе доверба еден во друг, таа одби, а по ова следеше кавга и таа тврдеше дека јас од неа тоа не смеам да го барам“ – вели тој и тврди дека по разговор со експерти, дознал дека тоа е главната причина за нејзините осцилации и дека со тоа не сакал да се носи.

На Милан особено му пречело тоа што наводно Северина постојано ја делегирала грижата за нивното дете на други луѓе.

„Таа го занемаруваше детето не поминуваше време со него, не го носеше во училиште, за него се грижеа други луѓе.

Игор, додека беше партнер на Северина, повеќе водеше сметка за Александар и за тоа сум му благодарен. Јас секогаш сакав таа да се грижи за детето, а не на некој друг да му ја препушта таа улога“ – вели тој.

Милан открива дека на почетокот дури бил подготвен и материјално да ѝ помага на мајката за таа да не мора да работи. 

„Кој нормален човек може да ѝ плаќа 30.000, 40.000, 50.000 евра месечно? Бараше да ѝ компензирам додека е трудна.

Емотивно завршивме, но решив да останам крај со неа како татко на детето. Кога престана да работи, не знам во кој месец од бременоста беше тоа, морав секој месец да ѝ плаќам, зашто сакав, а кога престанав - почнаа уцените“ - вели тој.

Целото интервју со Милан Поповиќ можете да го погледнете на следниот линк:

Прочитајте и Северина доби старателство над синот - каде ќе живеат, колку дена ќе биде со неа, а колку со Милан Поповиќ

Б. С. Б. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Северина, по уживањето на скутер на вода, падна среде настап - реакцијата совршена (видео) Танцувајќи од срце Северина имаше незгода среде концерт, но нејзината реакција п...
Зошто Милан Мариќ за мене е најдоброто од Србија? „Тома“ и „Беса“ ми се доказ за тоа! Не знам за вас, но јас се „опседнав“ со Милан Мариќ. Неверојатно талентиран...
Северина со трогателна исповед за таткото на нејзиниот син: „Не жали што го напуштив, туку што ме за... „Откако се омажив за Игор, таткото на мојот син има покренато над 60 обвиненија,...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg