Која е 28 години помладата сопруга на бившиот партнер на Северина, што ќе му роди 4-то дете? (фото)

По разделбата со Северина, српскиот бизнисмен Милан Поповиќ стапи во брак со 28 години помладата Бојана, со која во моментов го очекува 4-тото дете. Како изгледа девојката со која српскиот крал на бакарот ја замени атрактивната хрватска пејачка?

poraneshniot-partner-na-severina-milan-popovikj-kje-stane-tatko-po-4-ti-pati-so-kakva-zhena-ja-zameni-poznatata-pejachka-foto-01.jpg

Српскиот крал на бакарот Милан Поповиќ (55) во изминатиот период постојано е во фокусот на јавноста заради судските битки што ги водат со хрватската пејачка Северина (50) за старателството над синот Александар.

Северина и Милан се разделија уште во 2012-та година, но нивната судска битка трае веќе цела деценија. Малкумина знаат дека Милан и Северина, иако имаат заедничко дете - синот Александар (10), никогаш не стапија во брак.

Прочитајте и Северина со трогателна исповед за таткото на нејзиниот син: „Не жали што го напуштив, туку што ме загуби како трофеј“

По разделбата со Северина, Милан стапи во брак со 28 години помладата од него Бојана, за која се знае многу малку, освен тоа дека тие заедно имаат два сина, Милан и Ѓорѓе, а според пишувањата во српските медиуми, парот наскоро ќе добие и ќерка.

Инаку, Бојана не сака премногу да се експонира во јавноста и од неа речиси и да нема фотографии. Во едно гостување, Милан за Бојана имаше само пофални зборови, па рече:

„Со неа нема кавги и превирања, дури ниту сега кога е бремена, кога жените знаат да бидат мошне каприциозни. Таа е мила, прекрасна мајка и тоа ми е многу важно“- рече тој.

Како што рече, Бојана е целосна спротивност од Северина, таа потекнува од угледно белградско семејство, а пред да се запознае со него на 25 години, студирала маркетинг.

Погледнете ја единствената нејзина фотографија што засега е достапна на социјалните мрежи:

Прочитајте и Бившиот на Северина со шокантни откритија: „3 месеци бегав од нејзините хистерии, мислам дека е зависничка“ (видео)

 Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Северина и синот пресреќни на одмор - тој доби автограм од холивудска ѕвезда, таа вторпат го покажа ... „Мамо, мамо“ добив автограм од лошиот (Вуди Харелсон) во филмот „Venom“... Само ...
Зошто Милан Мариќ за мене е најдоброто од Србија? „Тома“ и „Беса“ ми се доказ за тоа! Не знам за вас, но јас се „опседнав“ со Милан Мариќ. Неверојатно талентиран...
Српски политичар на 67 години очекува дете со својата 36 години помлада сопруга (фото) Таа го запросила на неговиот 60-ти роденден, а сега, по 6 години брак, парот го ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg