„Добив комплименти дека сум убава трудница“ – Антониа Гиговска во црн комбинезон настапи на ревија (фото)

Во црн, елегантен комбинезон, со ракавици и сребрен, светкав накит, Антониа Гиговска, блесна во бременоста, на настап на ревијата на Ива Спасовска и откри дека ѝ било убаво да прошета со трудничко стомаче.

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-01.jpg

По паузата од настапи која ја најави, заради фокусирање на музика и бременоста, Антониа Гиговска настапи на модната ревија на Ива Спасовска, која се одржа на 23 март.

Убавата трудница, како што многумина ја нарекуваат, се појави во долг, елегантен, црн комбинезон, надополнет со ракавици и впечатлив сребрен и светкав накит.

„Епа денес уживав во ревијата Ангел на Ива Спасовска и ја имав таа можност да се појавам на сцената. А си добив и комплименти дека сум многу убава трудница, па си викам што убаво било да прошеташ со стомаче. Да живее комбинезонот, немам сега многу избор“ – напиша пејачката во описот на фотките од стајлингот.

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-03.jpg

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-04.jpg

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-05.jpg

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-06.jpg

Од публиката која беше присутна на модниот настан, имаше многу објави од настапот на Антониа, а покрај неа, настапија и Елена Петреска, Огнен Здравковски, Лара Иванова и Александар Тарабунов.

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-01_copy.jpg

dobiv-komplimenti-deka-sum-ubava-trudnica-antonia-gigovska-vo-crn-kombinezon-nastapi-na-revija-foto-02_copy.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Антониа Гиговска во спортски градник си го милува трудничкото стомаче и ужива во бременоста По смелата маска за 1-ви Април во разголено издание, Антониа сега ужива во домаш...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg