Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Антониа Гиговска во спортски градник си го милува трудничкото стомаче и ужива во бременоста

По смелата маска за 1-ви Април во разголено издание, Антониа сега ужива во домашна атмосфера покажувајќи го својот труднички стомак.

antonia-gigovska-vo-sportski-gradnik-si-go-miluva-trudnichkoto-stomache-01.jpg

Антониа Гиговска и нејзиниот партнер Роберт Спасенцовски уживаат во периодот на исчекување на нивното прво дете.

antonia-gigovska-vo-sportski-gradnik-si-go-miluva-trudnichkoto-stomache-05.jpg

Парот се маскираше за 1-ви Април, кога Антониа му беше поддршка на својот „Џокер“, лик во кој Роберт се маскира кога снима музички дела.

Сега, таа на Инстаграм Стори објави како си го милува трудничкото стомаче, облечена само во спортски градник.

Очигледно ужива во периодот на бременоста.

Во првиот триместар таа се пожали на умор и акни, но очигледно тоа е зад неа и сега има релаксирачки труднички денови.

antonia-gigovska-vo-sportski-gradnik-si-go-miluva-trudnichkoto-stomache-04.jpg

antonia-gigovska-vo-sportski-gradnik-si-go-miluva-trudnichkoto-stomache-03.jpg

antonia-gigovska-vo-sportski-gradnik-si-go-miluva-trudnichkoto-stomache-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска ужива во првите денови со синот Киан: „Колаче мое“ „Таткото уморен“, вели пејачката Антониа Гиговска, која покажа како ги поминува ...
Антониа Гиговска за мајчинството: „Тешко е првите 2 недели со бебе, имам уште само 5kg вишок“ „Болницата не ја менувам за ништо. Максимално посветени од самиот старт. Ги...
Мали хероини: Уште 2 предвремено родени бебиња се изборија за животите (едното родено со тежина од 5... Малата Амела била родена со тежина од само 550 грама во 6-иот месец од бременост...
Антониа Гиговска во златен аутфит на свадба, 1 месец по породувањето – со сопругот гушнати и вљубени... Антониа Гиговска и нејзиниот сопруг се свадба - таа избра златен фустан со злате...
Македонски познати личности кои ја кријат љубовта од јавноста Додека некои македонски парови јавно ја искажуваат љубовта, објавуваат фотки од ...
Антониа Гиговска секси во корсет од тантела, четири месеци по породувањето (фото) Антониа Гиговска е секси во бела долна облека од тантела на новите фотки што ги ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg