Миа Костова во проѕирна кошула на Малдиви, Драгана Чуприна со сестра ѝ Тамара: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Александар Димитровски со децата Хана и Дарен ужива во Гевгелија, Миа Костова во најсмелото издание досега позира на Малдиви со пријателката Тијана, актерката Стојна Костовска докажува дека годините за неа се само бројка, а доктор Митов со помош на пријател ја средува својата градина.

mia-kostova-vo-prodzirna-koshula-bez-bikini-oddolu-dragana-chuprina-so-sestra-i-tamara-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Тамара Чуприна, сопругата на фудбалерот Дарко Велковски, објави фотографија со својата сестра Драгана Чуприна, некогашната водителка која се повлече од јавноста.

Игор Џамбазов позираше со Марјана Станојковска и се пошегува: „Ние, инфлуенсерките...“

Миа Костова, кратко по патувањето во Италија, повторно ужива овојпат на Малдиви.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Миа Костова на Малдиви

Игор Џамбазов и Марјана Станојковска

Благој Нацоски, нашиот најпознат тенор во светот

Елена Ристеска на фестивалот „Поточиња“

Kристина Димитри

Таско

Уште 6 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Миа Костова со искрени фотки во долна облека - на двете има по 69kg: „Бев дебела, тромава, со милион... „Врвот на тоа да се гадам од себе беше летово во Дерми и имам фотографии кои ушт...
Миа Костова за патувањето на Малдиви: „Има комарци, локалците собуваат влечки и за во продавница, но... „Карактеристична е азиска храна, зачинето и луто. Ако нарачате салата, нема да в...
Миа Костова го трансформираше телото за два месеца: „Тежината е иста, но формата сѐ подобра“ Миа Костова докажа дека со упорност и дисциплина сè е можно и објави фотки од тр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg