Миа Костова во проѕирна кошула на Малдиви, Драгана Чуприна со сестра ѝ Тамара: Што прават македонските ѕвезди на Инстаграм?

Александар Димитровски со децата Хана и Дарен ужива во Гевгелија, Миа Костова во најсмелото издание досега позира на Малдиви со пријателката Тијана, актерката Стојна Костовска докажува дека годините за неа се само бројка, а доктор Митов со помош на пријател ја средува својата градина.

mia-kostova-vo-prodzirna-koshula-bez-bikini-oddolu-dragana-chuprina-so-sestra-i-tamara-shto-pravat-makedonskite-dzvezdi-na-instagram-01.jpg

Тамара Чуприна, сопругата на фудбалерот Дарко Велковски, објави фотографија со својата сестра Драгана Чуприна, некогашната водителка која се повлече од јавноста.

Игор Џамбазов позираше со Марјана Станојковска и се пошегува: „Ние, инфлуенсерките...“

Миа Костова, кратко по патувањето во Италија, повторно ужива овојпат на Малдиви.

Што прават македонските ѕвезди деновиве?

Миа Костова на Малдиви

View this post on Instagram

A post shared by Mia Kostova (@miandrija)

Игор Џамбазов и Марјана Станојковска

View this post on Instagram

A post shared by Igor Djambazov (@igordzambazov)

Благој Нацоски, нашиот најпознат тенор во светот

Елена Ристеска на фестивалот „Поточиња“

Kристина Димитри

Таско

Уште 6 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Миа Костова славеше Св. Никола - Тамара пееше за мерак на гостите, Тијана највесела од сите „Заради сите вас на масава, јас сум тоа што сум денес. Вие сте мојата сила засек...
Познати Македонки кои веќе добиле внучиња, а изгледаат одлично Фолкерката Даниела Темелковска годинава стана баба, но на Инстаграм мами воздишк...
Тие им се најголема поддршка - Како изгледаат сопругите на македонските пејачи? Јоце Панов и неговата избраничка биле во врска 10 години пред да стапат во брак,...
Македонскиот рапер Таско стана татко – со сопругата му дадоа уникатно име на синот „Фала ти Господе за овој прекрасен благослов“, напиша Таско и откри дека станал ...
Игор Џамбазов со семејни фотки од 1970-тите, Дарко Илиевски чека второ дете: Што прават македонските... Васил Зафирчев ја најави новата сезона на „Преспав“, тенисерот Калин Ивановски в...
3 симпатични кафулиња во Скопје со игротека Родителите имаат ретка можност за „раат кафе“ во оние места кои нудат нешто плус...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg