Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Моника Црнокрак на одмор во Египет со дечкото: „1.773 дена со тебе“ (фото)

Моника и Виктор се заедно скоро 5 години, а се запознале на тренинг за одбојка - не ја кријат љубовта и често јавно си разменуваат нежности.

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-01.jpg

Моника Црнокрак (25), нашата манекенка и една од водителките на забавното шоу G-Carpet, е на летување во Египет со дечкото Виктор.

Тие уживаат во убавините на земјата, а на своите профили на Инстаграм објавуваат фотки од патувањето, ресортот во кој се сместени и од романтичните вечери на коишто одат.

„1.773 дена со тебе“, напиша Црнокрак на една од фотографиите.

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-10_copy.jpg

Моника и Виктор се заедно скоро 5 години, а се запознале на тренинг за одбојка.

Тие не ја кријат љубовта и често јавно си разменуваат нежности.

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-02.jpg

Парот постојано патува и одат на интересни локации.

Тие беа и лани во Египет, а Моника тогаш напиша дека го нашла рајот на земјата.

Повеќе фотографии од одморот на Моника и Виктор:

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-05_copy.jpg

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-04_copy.jpg

monika-crnokrak-na-odmor-vo-egipet-so-dechkoto-1773-dena-so-tebe-foto-13_copy.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Македонката Андреа Кидд, фитнес тренер во Дубаи: „Се занемарив и имав депресија - ми требаа 10 годин... „Благодарна сум за секој успех, пад и сѐ што ми застана на патот и ме направи то...
Не се знае која е поубава - Познати дами од Македонија и нивните ќерки Некои се модели, некои актерки и пејачки, а некои се држат далеку од шоу - бизни...
Миа Костова си ја „отвори“ душата за синот: „Мислев секогаш ќе ми биде тешко, а види нè денес“ „Некогаш тешко ми беше малку со тебе на колк и купување на акција, ама види нè д...
Јелена Спенџарска со љубовна порака за саканиот Лукас: „Кога изгубив надеж, ми се појави како гром о... „На почетокот мислев дека е скриена камера, зашто не ми беше реално, нема да лаж...
Љубовта не знае за години: Кои познати дами од Македонија биле или се постари од своите партнери? Каролина Гочева, Калиопи, Сузана Турунџиева... На македонската јавна сцена ...
Миа Костова си купи нов автомобил, Столе Димитриевски со девојката во Њујорк: Што прават македонскит... Фудбалската легенда Горан Пандев во Струмица се дружеше со Марко Маринковиќ - Сл...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg