Нема финале за Тијана - To the Sky (втора полуфинална вечер)

nastapot-na-tijana-vtora-polufinalna-vecer-evrovizija

Одличен настап на нашата претставничка на Евровизија. Тијана ја освои публиката во салата со својот настап.

Но, повторно не успеавме да се пласираме во финалето. Можеби е навистина време и ние да престанеме да учестуваме на Евровизија.

Погледнете го настапот во случај да го пропуштивте:

Би можело да ве интересира:

Тијана Дапчевиќ во кул стајлинг во Скопје со специфични чорапи, по забавата со колегите од „Преспав“ Тијана Дапчевиќ повторно го привлече вниманието со својот специфичен моден стил,...
Тијана Дапчевиќ со сопругот и синот на свадба во Скопје, друштво им правеа Тамара Тодевска и мајка и... „Сите сте убави и имате заразна насмевка“ – коментираат дел од следбениците на с...
Мешана салата - 340 денари, шопска - 360 денари: Какви се цените во Охрид ова лето 2023-та? Во Охрид годинава во еден ресторан мешаната салата чини 340 денари, а шопската 3...
Тамара во минималистички бикини, Тијана позира во плиткото: Сестрите на одмор во Грција со децата (ф... „Ариел на апарати“, „Бут од милион долари“ – велат пријателите на Тијана Дапчеви...
Кристина Димитри во златен аутфит со танга, Калиопи со мајка ѝ: Што прават македонските ѕвезди на И... Кристина Димитри, во стилот на Јелена Карлеуша, настапи во провокативен аутфит в...
Ивона Јо во топлес издание и со моќна порака го честита 8-ми Март: „Не чекај цвеќе, вечера и честитк... Пејачката Ивона Јо објави разголени фотки од себе по повод Денот на жената и исп...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg