Бившата на Даниел Кајмакоски во „лебедово“ фустанче му го прослави роденденот на синчето


Бившата на Даниел Кајмакоски во „лебедово“ фустанче му го прослави роденденот на синчето

bivshata-na-daniel-kajmakoski-mu-go-proslavi-rodendenot-na-sincheto-vo-lebedovo-fustanche-01.jpg

Кристина Димитриевска од бракот со Даниел Кајмакоски има еден син, а вчера (23.02) му го прослави роденденот. Во фустан со дизајн на лебед таа дуваше свеќички со својот миленик.

bivshata-na-daniel-kajmakoski-mu-go-proslavi-rodendenot-na-sincheto-vo-lebedovo-fustanche-02.jpg

„Од кога знам за тебе, јас постојам... Само јас и ти мило мое. Од првиот момент, па засекогаш!“, напиша Кристина во описот на фотките од прославата.

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg