Совршено обликуван задник, мускулести нозе: Ана Стојанова - една од најфит девојките во Македонија (фото)


Совршено обликуван задник, мускулести нозе: Ана Стојанова - една од најфит девојките во Македонија (фото)

Нејзината искреност, непосредност и позитивна енергија во комбинација со совршено обликуваното тело ја прават една од омилените онлајн фитнес тренери во Македонија.

sovrsheno-oblikuvan-zadnik-muskulesti-noze-ana-stojanova-edna-od-najfit-devojkite-vo-makedonija-foto-01.jpg

Ана Стојанова веќе со години работи како онлајн фитнес тренер и има цела армија на жени на кои им дава упатства за поздрав начин на живот со помош на вежби и правилна исхрана.

Со своите 74.000 следбеници на Инстаграм таа постојано споделува совети, а неретко објавува и фотки од себе со чија помош сака да покаже дека трудот ќе им се исплати.

Од танга монокини до хеланки, Ана често го истакнува своето совршено обликувано тело. Нејзиниот добро обликуван задник и мускулестите нозе се инспирација многу жени да почнат да работат на себе.

Фотки од една од најфит девојките во Македонија:

С. С. | Црнобело

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg