1 месец по породувањето, Туна Сејдиу во топ форма - ги прошета синовите во Дино Парк Скопје (фото)


1 месец по породувањето, Туна Сејдиу во топ форма - ги прошета синовите во Дино Парк Скопје (фото)

Само 1 месец откако го роди второто синче Зен, Туна во топ форма со смел аутфит ги прошета синовите во Дино Парк Скопје.

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-01.jpg

35-годишната пејачка на 9-ти мај објави емотивни фотки од моментот кога на свет го донесе вториот син Зен, а редовно објавува и фотки од бременоста и моментот кога на бајковит начин го откриле полот на детето.

По породувањето таа се врати во топ форма, а за тоа се доказ најновите фотки кои ги објави на Инстаграм.

По повод 1 месец од раѓањето на синот Зен, таа во смел аутфит ги прошета 3-годишниот син Тиан и 1-месечниот Зен во Дино паркот во Скопје.

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-02.jpg

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-07.jpg

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-06.jpg

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-05.jpg

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-04.jpg

1-mesec-po-poroduvanjeto-tuna-sejdiu-gi-prosheta-sinovite-vo-dino-park-skopje-foto-03.jpg

М. М. | Црнобело / фото: Инстаграм

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg