Како цртана и без грам шминка: Македонка е совршена убавица во секое издание (фото)


Како цртана и без грам шминка: Македонка е совршена убавица во секое издание (фото)

Кристина Настеска изгледа како Барби од реалноста, дури и на фотографиите од болница по породувањето.

kako-crtana-i-bez-gram-shminka-makedonka-e-sovrshena-ubavica-vo-sekoe-izdanie-foto-01.jpg

Кристина Настеска е една од најубавите Македонки. Оваа девојка со изглед на Барби има повеќе од 7.000 следбеници на својот Инстаграм профил и со нив постојано споделува детали од својот приватен живот.

Пред извесен период таа имаше бајковито запросување, а неодамна се реализираше и во улогата на мајка.

На фотографиите од болница со нејзиниот син Нестор се гледа дека Кристина е беспрекорна убавица и без грам шминка на себе.

Повеќе фотки од русокосата Барби од реалноста:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Снеже Велков без грам шминка на себе: „Имам денови кога ми се вришти и плаче“ „Понекогаш ме боли и глава и стомак, а понекогаш „ме боли и уво“, има саати кога...
Лино Лада Голд: Голема тегла созадена за големи сладокусци Двојно поголемата чоколадна кремаста среќа со ситно сецкани лешници ни доаѓа во ...
Македонка го покажа лицето со акни: „Излезете надвор со крената глава и без шминка“ „Со оваа порака сакам да им пружам поддршка на сите девојки што имаат ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg