Антониа Гиговска ослабе 25 килограми за 2 месеци - пејачката комплетно го трансформираше изгледот (фото)


Антониа Гиговска ослабе 25 килограми за 2 месеци - пејачката комплетно го трансформираше изгледот (фото)

Никогаш посамоуверена, никогаш посмела... Антониа Гиговска со истрајност и силна желба го трансформираше своето тело.

antonia-gigovska-nikogash-poslaba-pejachkata-kompletno-go-transformirashe-izgledot-foto-01.jpg

Во април Антониа Гиговска беше на одмор во Турција со својот партнер Иван Јованов и уште неколку македонски инфлуенсери. 

Парот уживаше на долгите песочни плажи и во огромните ресорти, кои нудат различен вид на начини за забава.

На фотографиите оттаму се гледа каква драстична трансформација направи Гиговска на своето тело.

Колку е ослабена се гледа и на најновите фотки од еден нејзин музички настап во Охрид.

antonia-gigovska-nikogash-poslaba-pejachkata-kompletno-go-transformirashe-izgledot-foto-03.jpg

antonia-gigovska-nikogash-poslaba-pejachkata-kompletno-go-transformirashe-izgledot-foto-02.jpg

Инаку, Антониа ослабе неверојатни 25 килограми за само 2 месеци, се разбира со помош на професионалци во областа.

Како изгледа Антониа Гиговска сега:

На следната страна како изгледаше Антониа Гиговска некогаш...Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg