„Круша под круша паѓа“ – Како изгледаат родителите на македонските познати личности?


„Круша под круша паѓа“ – Како изгледаат родителите на македонските познати личности?

Каде би биле денес ако не беа нашите родители? Оние кои несебично ја даруваат својата душа и ни го посветуваат целиот свој живот. 

krusha-pod-krusha-pagja-kako-izgledaat-roditelite-na-makedonskite-poznati-lichnosti-01.jpg

Родителската љубов, добрина и грижа е повисока од секоја планина.

Тоа е таа посебна и нераскинлива врска помеѓу родителот и неговите деца која трае засекогаш.

Многубројни познати личности од македонската естрада одвреме-навреме на социјалните мрежи знаат да споделат фотки од свои, драги и интимни моменти, вклучувајќи ги и оние со своите родители.

Гените умеат да направат чудо, па не залудно велиме: „Крушата под круша паѓа“.

Во продолжение за вас откриваме како изгледаат родителите на познатите македонски личности:

Тамара Тодевска

Каролина Гочева

Владимир Блажев (Панчо Днк)

Јана Бурческа (Бурче)

Туна Сејдиу

Роберт Билбилов

Продолжува на следната страна... Би можело да ве интересира:

„Има живот и после ракот“ - Силна порака во новата поинаква епизода на „Живот со стил“ „Со нов концепт под слоганот #покажиготвојотстил, на двајца натпреварувачи им ов...
Мистер Пица, Балила, Мама Италијана - каде ќе ја вкусите најдобрата пица во Скопје? Пица е јадењето на кое навистина малкумина ќе кажат не. Скопје изобилува со одли...
Човекот со убава душа секогаш ќе ја пронајде убавината во другите луѓе Велат таа има насмевка која го осветлува денот, секогаш расположена, полна со ен...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg