Каролина Гочева објави совршени фотографии од одморот во Турција со сопругот


Каролина Гочева објави совршени фотографии од одморот во Турција со сопругот

Нашата пејачка Каролина Гочева и нејзниот сопруг Михаил Корубин овој сепетември ја прославија четвртата годишнина од бракот. Таа сподели повеќе фотографии на нејзиниот Инстаграм профил од одморот во Турција.

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-01.jpg

Каролина Гочева (41) и нејзиниот сопруг Михаил Корубин (35) одлучија топлото време во септември да го поминат во Турција. Тие двајцата стапија во брак во септември 2017-та година и годинава ја прославија својата 4-та годишнина од бракот.

Покрај повеќето други фотографии таа објави фотографија на која е заедно со нејзиниот сопруг, а забележително е дека е во сосема природно издание и на лицето нема ниту грам шминка.  

Каролина редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, на кои речиси секогаш изгледа префинето, модерно и одмерено.

Погледнете ги фотографиите во продолжение:

 karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-02.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-03.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-04.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-05.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-06.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-07.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-08.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-09.jpg

karolina-gocheva-objavi-sovrsheni-fotografii-od-odmorot-vo-turcija-so-soprugot-10.jpg

Прочитајте и Каролина Гочева со сопругот Михаил Корубин уживаат на одмор во Грција (фото)

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Каролина Гочева со мајка ѝ, сестра ѝ и внуките беше на летен одмор во Хрватска (фото) Каролина Гочева е навистина блиска со своето семејство, а доказ за тоа е што и г...
Македонска убавина: Каролина Гочева ужива на Пелистер со сопругот Михаил Корубин (фото) Каролина Гочева не објавува многу детали од своето секојдневие, но овојпат на фа...
Каролина Гочева со мајка ѝ ужива покрај Преспанското Езеро Сончеви зраци и мирно езеро, Македонија навистина има места вредни за восхит, а ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg