Ана Стојанова го покажа лицето со несовршености: „Лицето е нешто од кое сè уште се срамам - време е за самоприфаќање“ - Results from #1


Ана Стојанова го покажа лицето со несовршености: „Лицето е нешто од кое сè уште се срамам - време е за самоприфаќање“

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Браво Ана! Малата Ана се избори и со короната и со ракот на Детската клиника во Скопје (видео) Ова е вест на денот која срцето го грее. Браво храбра мала Ана! „Нема погол...
Како цртана и без грам шминка: Македонка е совршена убавица во секое издание (фото) Кристина Настеска изгледа како Барби од реалноста, дури и на фотографиите од бол...
Ана од Кавадарци која беше жртва на Јавна соба испраќа моќна порака: „Ти си важна, ти не си сама!“ Откако беа објавени нејзини фотографии со лични податоци и таа беше цел на возне...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg