Тетоважа под градите, тенок струк: Антониа Гиговска со смел стајлинг најавува нова песна (фото)

Атрактивната Гиговска сака да истакне дека се чувствува убаво во својата кожа и дека умее да износи апсолутно сѐ.

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-01.jpg

Антониа Гиговска има повеќе од 98.000 следбеници на својот Инстаграм профил и со нив споделува како новости околу кариерата, така и детали од секојдневието.

Овојпат таа позираше во смело издание и го истакна тенкиот струк. Очигледно горда на симнатите килограми, пејачката постојано покажува дека се чувствува прекрасно во своја кожа.

Фотографиите ги направи со цел да најави нова песна и да поттикне дебата кај нејзините верни фанови.

„Антоооња има уште една песничка за вас, пишете датум во коментар“, напиша таа во описот на фотографиите.

Како ви се допаѓа ова нејзино издание?

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-08.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-07.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-06.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-05.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-04.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-03.jpg

dzirka-tetovazhata-pod-gradite-tenok-struk-antonia-gigovska-so-smel-stajling-najavuva-nova-pesna-foto-02.jpg

Уште неколку нови модни изданија на Гиговска:

Прочитајте и Антониа Гиговска во смело бикини издание со тетоважа под градите (фото)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Планината Китка е како сцена од зимска бајка (фото) Дрвени куќички прекриени со снег на покривите, гранки од дрвја натежнати од снег...
Талат нова униформа, Јелена нова фризура: Преспавци со нов имиџ во 6-тата сезона (фото) „Па, кај сте бе дечки бе!!! Оваа година средена ко увек, расположена ко увек, си...
Антониа Гиговска со саканиот Иван Јованов на зимување на Копаоник (фото) Сонце плус снег плус топло чајче и љубов е рецептот за совршен зимски одмор... А...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg