Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Туна Сејдиу на патување во Дубаи со двете деца - восхитена од највисокото панорамско тркало на светот (фото)

36-годишната пејачка ужива со двата сина во Дубаи, со чаша шампањ и поглед кон највисокото панорамско тркало на светот. Таа не става фотографии од сопругот Патрис Бериша, среде гласините за развод, но на Инстаграм Стори тој стави видео од помалиот син на плажа во Дубаи.

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-01.jpg

Туна Сејдиу (36) ужива на патување во Дубаи со двата сина, по пишувањата во многу медиуми дека наводно го финализирала бракот со музичарот Патрис Бериша.

Ова е втор брак за пејачката, а моментално и Патрис е во Дубаи, според едно видео на Инстаграм Стори кај него.

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-02_1.jpgфото: Инстаграм Патрис Бериша

Туна уживаше во прошетки низ Дубаи, погледот кон највисокото панорамско тркало на светот, како и во чаша шампањ со пријателките. На Инстаграм откри дека се вљубила во Дубаи и не сака да го напушти.

Нејзините синови се нејзиното омилено друштво и таа не се дели од нив.

Прочитајте и Брак со подеми и падoви, две деца: Кој е сопругот на Туна Сејдиу?

Фотографии од Туна во Дубаи:

https://www.instagram.com/p/CbNjjuZJyxU/

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-08.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-07.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-05.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-04.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-03.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-02.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-06.jpg

tuna-sejdiu-na-patuvanje-vo-dubai-so-dvete-deca-po-glasinite-za-razvod-foto-10.jpg

Потсетете се на Туна Сејдиу по одморот со двете деца во Анталија, го прослави 36-иот роденден во Скопје

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Се ожени синот на Дац – ексклузивни фотографии од свадбата на актерот Јаков Спасов и неговата сакана... „Ме запроси сосема во наш стил, си седевме по дома, баравме кој филм да гледаме ...
Хуман дечко од Битола спаси куна, која била речиси мртва - ѝ давал млеко со цуцла, ја однел на ветер... Браво! Јове (31) од Битола е нашата позитива на денот. „Еден другар ми се јави д...
Прв снег на Попова Шапка сезонава - Гале од Тетово ни ја пренесува атмосферата оттаму (фото) На Попова Шапка денес (12.11) првпат годинава падна снежна прекривка. Кон средин...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg