Александра Шијакоска на прошетка со партнерот, по 4-те операции (фото)

Со саканиот под рака, Александра Шијакоска се прошета во виолетов костим, тренди како и секогаш, откако го остави тешкиот период зад себе.

aleksandra-shijakoska-na-proshetka-so-partnerot-po-operaciite-foto-01.jpg

Александра Шијакоска излезе на прошетка по тешкиот период во кој доживеа дури 4 операции и тоа со најблиските, меѓу кои нејзиниот партнер.

Со саканиот под рака, таа се прошета во виолетов костим, тренди како и секогаш.

aleksandra-shijakoska-na-proshetka-so-partnerot-po-operaciite-foto-04.jpg

Со фотографиите Шијакоска им честиташе Рамазан Бајрам на сите пријатели од муслиманска вероисповед.

„Честит Рамазан Бајрам на сите мои пријатели и сакани. Да сте ми живи, здрави и уште долго да си славиме заедно...“

Нашата инфлуенсерка периодов знае да објави по некое видео или фотка од архивата, но среќни сме што полека, но сигурно си го враќа своето нормално животно темпо.

aleksandra-shijakoska-na-proshetka-so-partnerot-po-operaciite-foto-03.jpg

aleksandra-shijakoska-na-proshetka-so-partnerot-po-operaciite-foto-02.jpg

Прочитајте и „Кога гледам колку сум сакана, многу ми се живее“ - Александра Шијакоска ја објави првата фотографија од себе дома, по операциите (фото)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Александра Шијакоска со емотивен говор: „Едмонд наградава е за тебе затоа што 10 месеци од животот п... „Пред 10 месеци ми беше откриен тумор на мозокот и никој немаше голема надеж за ...
Александра Шијакоска со потресни видеа од болница, но и мигови на триумф испраќа силна порака на кра... Таа е нашиот херој од реалноста! Девојка која зборува отворено за најтешките миг...
Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg