Јаков Спасов, синот на Дац, и сопругата Софија на меден месец на Исланд објавија дека очекуваат бебе

Парот кој стапи во брак во мај годинава периодов ужива на патување во Исланд, а оттаму Софија ја објави среќната вест дека чекаат принова, со фотографија во монокини од Сината лагуна...

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-01.jpg

Актерот Јаков Спасов, синот на Драган Спасов Дац, и неговата сопруга Софија по свадбата заминаа на меден месец во Исланд.

Парот оттаму објави дека очекуваат бебе. Веста за приновата Софија ја откри додека во монокини во познатата Сина лагуна се држи за стомакот, а во описот стави емотикон од бебенце.

Парот ужива во уникатниот меден месец, па од спектакуларни водопади до крстарење за набљудување на китови, тие минуваат незаборавни мигови.

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-04.jpg

Повеќе фотографии од нивниот меден месец:

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-08.jpg

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-07.jpg

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-06.jpg

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-05.jpg

jakov-spasov-sinot-na-dac-i-soprugata-sofija-na-meden-mesec-na-island-objavija-deka-ochekuvaat-bebe-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вирален статус на Драган Спасов Дац: „Скопје мое, те плукаат ли? Но, им кажа ли за плажите на Вардар... „Скопје, им кажа ли за плажите на Вардар? За корзото на плоштад и за корзот...
Тамара Чуприна со синот Ведран во Дубаи - тато Дарко Велковски игра за клуб во Саудиска Арабија (фот... Кога има љубов, тогаш не е тешко да се функционира и на различни краишта од свет...
Миа Костова го трансформираше телото за два месеца: „Тежината е иста, но формата сѐ подобра“ Миа Костова докажа дека со упорност и дисциплина сè е можно и објави фотки од тр...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg