Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Светска, а наша: Катарина Ивановска блеска во впечатливи, светкави креации од македонски дизајнер

Нашиот супермодел Катарина Ивановска (33) позира во кампања за македонски дизајнер и изгледа неверојатно.

svetska-a-nasha-katarina-ivanovska-bleska-vo-vpechatliv-svetkav-stajling-01.jpg

Катарина Ивановска е модел во кампања на модниот дизајнер Игор Марков. Таа презентира светкави летни стајлинзи и на фотографиите блеска.

Дефинитивно светско, а наше...

svetska-a-nasha-katarina-ivanovska-bleska-vo-vpechatliv-svetkav-stajling-02.jpg

Катарина летово одмораше во Бодрум, Турција, но очигледно е активна и кога станува збор за модните ангажмани.

Новите фотографии од неа за брендот „MARKOV“:

Постари фотографии од Катарина за овој бренд на следната страна...Би можело да ве интересира:

Уникатна торта, многу балони и совршен стајлинг по повод крштевка на детенце од Крива Паланка (фото) Ѕвездички, месечина, бело-златни балони, уникатна торта и многу позитивна енерги...
Перо Антиќ со Катарина Ивановска во Бодрум, Стефан Лазаров во Египет: Што прават македонските ѕвезди... Актерот Лазар Бараков (68) препознатливиот лик од Македонските народни приказни,...
Се омажи сестрата на Натали Грубовиќ – уникатна невеста во кусо фустанче со балетанки Со кусо светкаво фустанче и балетанки, Марија Грубовиќ му кажа „да“ на својот из...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg