Мартин од Некст Тајм ја запроси саканата во интимна атмосфера - ракометарката Андреа го покажа прстенот

По долги години љубов, Мартин ја запроси 28-годишната ракометарка Андреа Белеска и тоа токму на денот на неговиот 36-ти роденден, и на роденденот на неговиот брат близнак Стефан - 20-ти септември.

martin-od-nekst-tajm-ja-zaprosi-sakanata-vo-intimna-atmosfera-rakometarkata-andrea-go-pokazha-prstenot-01.jpg

Мартин Филиповски од Некст Тајм по долгогодишна врска ја запроси саканата Андреа Белеска, 28-годишната ракометарка која игра и за македонската репрезентација.

Тој на Инстаграм објави фотографија во интимна атмосфера на која ја држи нејзината рака и во фокус е прстенот, а запросувањето е токму на неговиот роденден.

martin-od-nekst-tajm-ja-zaprosi-sakanata-vo-intimna-atmosfera-rakometarkata-andrea-go-pokazha-prstenot-001.jpg

Мартин Филиповски свири гитара и пее придружен вокал во Некст Тајм со неговиот брат Стефан Филиповски.

Повеќе фотографии од Мартин и Андреа:

Повеќе фотографии од парот на следната страна...Би можело да ве интересира:

Андреа се извини откако го фрли македонското знаме: „Гo носам знамето насекаде со мене, немав намера... „Не ми беше никаква намера да навредам некој. Ако го направив тоа, се извинувам....
Македонија има светски првак во Дота 2 – Мартин Саздов заработи 1 милион и 765 илјади долари од виде... Освен што годинава може да се пофали дека заедно со својот тим ја добил титулата...
Дечко од Радовиш ја запроси саканата во пустина во Дубаи на роденденско патување (фото) „Дубаи беше една од најпосакуваните дестинации како избор за роденденско патувањ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg