Локал во Гостивар со модерен ентериер и префинети детали, како и дрвцe маслинка (фото)

Локал во Гостивар со урбан, индустриски стил, многу зеленило, внимателно одбрани и впечатливи детали. Наше, а светско, зарем не?

lokal-vo-gostivar-so-moderen-enterier-drvce-maslinka-i-prefineti-detali-foto-01.jpg

Мило ни е што сè поголем е бројот на локали со модерен ентериер, како во Скопје, така и низ цела Македонија.

Еден од новите локали во кој навистина е вложено многу во овој поглед е локалот „Three Park“ во Гостивар.

Станува збор за модерен и урбан простор со префинети детали и многу зеленило, меѓу кои дури и дрвце маслинка среде локалот, како и други дрвца и зеленило. 

Почувствувајте ја атмосферата:

View this post on Instagram

A post shared by Three Park (@three_park_)

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Локал во близина на Демир Хисар со патки, лебеди, езерце и рурален амбиент е зелена оаза на мирот (ф... Со рурален шмек, среде прекрасна природа, далеку од градската врева... Овој лока...
Јован Јованов ужива во Куба – да одмори од студената Канада (фото) Кога не е работно ангажиран во Канада и не е на посета во родната Македонија, Јо...
Фото-галерија од посетителите на Златна бубамара 2023 Салата беше преполна, некои внимателно слушаа, други се смееја на одличните шеги...
Maкедонка, што живее во САД, го откри полот на бебето со натпис на куќата и украси во дворот - најср... „Бидејќи синот Адам (3) беше возбуден за тоа дека ќе биде голем брат, сакав дозн...
Врчак ужива на одмор во луксузен ресорт на море (фото) Пред извесен период најави нови музички проекти, а во меѓувреме Раде Врчаковски ...
Позитива на денот: Деца возеа кајак и гумени чамци во езерцата во скопскиот Градски парк и измамија ... Додека се движевме кон нашето омилено место покрај најоддалеченото езерце во пар...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg