По долго време, Каролина Гочева со нова забавна песна и кул спот - слушнете ја „Од небо до дно“

Каролина Гочева звучи и изгледа светски во „Од небо до дно“, направена во соработка со Роберт Билбилов...

po-dolgo-vreme-karolina-gocheva-so-nova-zabavna-pesna-i-kul-spot-slushnete-ja-od-nebo-do-dno-01.jpg

Каролина Гочева со ритамот на новата песна од „Од небо до дно“ и со динамичниот кул спот нѐ потсетува на почетоците од нејзината кариера. Одамна посакувавме вакво нешто од неа.

po-dolgo-vreme-karolina-gocheva-so-nova-zabavna-pesna-i-kul-spot-slushnete-ja-od-nebo-do-dno-02.jpg

„Драги мои, како што ви најавив на последниот концерт, по долго време претставуваме нешто ново, забавно и долгоочекувано...

Направена е во соработка со мојот стар другар и соработник, Роберт Билбилов...“, напиша Каролина во најавата и додаде дека стајлингот е на Јована Зука.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нова песна и спот на Дупер: „Кажи ми во лице“ Скопје, 05.01.2024 – Борис Какуринов и Илчо Нечовски очигледно го имаат тајниот ...
Промоција на нова песна и видео спот на Дарко Андонов ака ДААН (06.09.2023) Дарко Андонов ДААН ја промовира својата нова песна и спот, „Мојот с...
D’Reamers ја објавија нивната седма песна насловена „Мали нешта” Бендот D’Reamers ја промовираше нивната нова песна наречена „Мали нешта”. Таа е ...
„Има љубов во нас“ - Првиот сингл од новиот албум на Дани Димитровска „Страдаме во илузија дека сме немоќни, неспремни, зли и сурови. Љубов е лекот. С...
Слушнете ја новата песна на Dimish – млад талентиран скопјанец кој прави музика од својата соба (вид... Dimish е 21-годишен артист од Скопје кој сам, во својата соба прави, снима и про...
"Живее спомен" - новата песна и видео запис на Тамара Волческа На 10.03.2024 година, во 12:00 часот, Тамара Волческа ја промовираше својата нов...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg