Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 05-06-2023


По долго време, Каролина Гочева со нова забавна песна и кул спот - слушнете ја „Од небо до дно“

Каролина Гочева звучи и изгледа светски во „Од небо до дно“, направена во соработка со Роберт Билбилов...

po-dolgo-vreme-karolina-gocheva-so-nova-zabavna-pesna-i-kul-spot-slushnete-ja-od-nebo-do-dno-01.jpg

Каролина Гочева со ритамот на новата песна од „Од небо до дно“ и со динамичниот кул спот нѐ потсетува на почетоците од нејзината кариера. Одамна посакувавме вакво нешто од неа.

po-dolgo-vreme-karolina-gocheva-so-nova-zabavna-pesna-i-kul-spot-slushnete-ja-od-nebo-do-dno-02.jpg

„Драги мои, како што ви најавив на последниот концерт, по долго време претставуваме нешто ново, забавно и долгоочекувано...

Направена е во соработка со мојот стар другар и соработник, Роберт Билбилов...“, напиша Каролина во најавата и додаде дека стајлингот е на Јована Зука.

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Д’римерс со нова песна: Слушнете ја „Ова не е крај” Д'римерс ја објавија нивната петта песна „Ова не е крај". Како што беше најавено...
Илма Карахмет од Х Фактор го најави првиот албум со нејзината најемотивна песна досега – слушнете ја... Илма Карахмет, сега веќе девојката која јавноста ја памети по учеството во музич...
„Бори се“ - Песната што ја расплака Македонија и крие моќна приказна „Бори се“ е песна настаната како соработка помеѓу раперот Иван Ајнштајн и PeachA...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg