Хајди Клум страсно го бакнува сопругот, Џорџина Родригез зрачи гламур: Највпечатливите изданија на Кански 2023

Џорџина Родригез ги истакна облините во златен макси фустан, моделот со витилиго Вини Харлоу блесна во бел фустан, но вљубените парови и годинава оставија најсилен впечаток. Кански фестивал 2023 е вистински мевлем за очи...

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-01.jpg

Канскиот фестивал 2023-та изгледа како модно шоу без крај. Секој нареден ден има сè поголема модна драма на црвениот тепих.

За време на Канскиот филмски фестивал, традиционално секоја година се одржува хуманитарната гала на amfAR, па така беше и годинава.

Овојпат погледите ги привлече Хајди Клум со драматичен зелен мини фустан, но и со размената на нежности на црвениот тепих со својот сакан Том Каулиц.

Вљубени на црвениот тепих беа и Ед Вествик и девојката, како и Ребел Вилсон со свршеницата.

Во гламурозен златен фустан блесна Џорџина Родригез (29), а силен впечаток остави и Ева Лонгоргија (48) во црн фустан со транспарнетни делови.

Модата во Кан:

Хајди Клум и сопругот Том Каулиц

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-02.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-06.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-05.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-04.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-03.jpg

Ед Вествик и девојката

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-09.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-08.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-07.jpg

Ребел Вилсон со свршеницата

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-20.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-19.jpg

Џорџина Родригез

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-13.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-12.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-11.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-10.jpg

Вини Харлоу со дечкото

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-21.jpg

hajdi-klum-strasno-go-baknuva-soprugot-djordjina-rodrigez-zrachi-glamur-najvpechatlivite-izdanija-vo-vo-kan-22.jpg

Уште 5 ѕвезди на следната страница...Би можело да ве интересира:

Хит видео: Сара Мејс падна од столче, додека си играше со ќерката, вo дворот од семејната куќа Во дворот на семејната куќа во Пинтија, Сара се релаксираше на сонце со двете де...
На Кристијано Роналдо му е „преку глава“ од Џорџина: „По цел ден е на шопинг и само му ги троши пари... „Роналдо не е среќен. Џорџина по цел ден е на шопинг во трговските центри во Риј...
Џорџина до него, мајка му спроти него – како изгледа одморот на Роналдо на Мајорка? Кога ги имаш двете најважни жени во својот живот до себе, тогаш си незапирлив......

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg