Вознемирувачко видео по обвиненијата за силување: Пи Диди ја удира бившата откако пробала да избега во 2016-та

CNN објави вознемирувачко видео од 2016-та на кое се гледа како раперот Пи Диди брутално ја напаѓа неговата бивша девојка Кеси, откако таа пробала да избега од хотелот во којшто отседнувале. Кеси го тужеше раперот за силување и физичко малтретирање

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-01.jpg

Кон крајот на минатата година, бившата девојка на Пи Диди, Кеси, излезе со обвиненија против раперот и откри дека со години била жртва на физичко и сексуално насилство од негова страна.

Оттогаш се појавија гласини дека раперот бил вмешан и во проституција, а неговиот дом беше претресен од вооружени агенти.

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-07_copy.jpg

Сега, CNN објави вознемирувачко видео кое само ги потврдува обвиненијата на Кеси.

Видеото е снимено во 2016 година, од безбедносна камера од хотел во Лос Анџелес. На него се гледа како раперот брутално ја напаѓа Кеси.

Тој ја фаќа за коса, ја турка на земјата и продолжува да ја удира со нозете. Потоа и ја влече за косата.

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-03.jpg

Наводно, нападот се случил кога Кеси се обидела да си замине од хотелската соба.

Според Кеси, раперот му платил на хотелот 50.000 долари за да му ја дадат снимката од нападот.

Два дена по нападот, Кеси и Пи Диди присуствува на премиера на филмот The Perfect Match, а на фотографиите од настанот се гледа дека девојката има модринки по телото.

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-06.jpg

„Одвратното видео само дополнително го потврдува вознемирувачкото однесување на Шон Комбс (вистинското име на раперот).

Не постојат зборови што ќе ја опишат храброста на Кеси што јавно прозборе за ова“, вели адвокатот на Кеси во изјава за Daily Mail.

Не е познато како од CNN допреле до снимката, но тие побарале изјава од хотелот во којшто се случил инцидентот:

„Хотелот сега има друго раководство и моментално немаме пристап до снимки од тој период“, им кажале од хотелот.

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-05.jpg

Во тужбата на Кеси од минатата година е наведен настан кој се случил „во март 2016“ и се претпоставува дека станува збор за инцидентот од снимката.

Според тужбата, раперот бил под дејство на дрога или алкохол и ја удрил Кеси на лицето. Кога тој заспал, Кеси пробала да избега од хотелот, но Диди се разбудил и тргнал по неа.

„Ја грабна, па зеде стаклена вазна од ходникот и ја фрли кон неа додека таа трчаше кон лифтот за да избега…

Откако сфати дека ако избега дополнително ќе го разгневи Комбс, таа се врати во собата обидувајќи да му се извини на својот напаѓач.

Кога се врати во собата, персоналот во хотелот ја замоли со такси да оди во нејзиниот дом, сугерирајќи дека ја виделе снимката на која тој ја напаѓа“, стои меѓу другото во тужбата.

voznemiruvachko-video-po-obvinenijata-za-siluvanje-pi-didi-brutalno-ja-napagja-bivshata-otkako-probala-da-izbega-vo-2016-ta-04.jpg

Раперот засега упорно ги негира сите обвиненија, а се нема огласено за снимката.

Видеото е достапно на веб-сајтот на CNN ТУКА - доколку сакате да го погледнете, имајте на ум дека е вознемирувачко.

Прочитајте и: „10 години ме тепаше и ме снимаше додека имам секс со други мажи“: Бившата на Пи Диди со скандалозни обвиненија

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Сите секс-скандали на шпанската кралица Летиција – Зетот од сестра тврди дека биле во врска, имала а... Шпанското кралско семејство деновиве е на удар откако во јавноста беше откриено ...
Тргнала на фотосесија, завршила како секс робинка и била силувана од 6 мажи – Приказната на актеркат... „Помалку од два проценти од жените успеваат да побегнат од трговијата со бело ро...
„Не прифаќаше ‘НЕ’ за одговор“ – Четири жени го обвинуваат Расел Бренд, бившиот на Кети Пери, за сил... Имале секс еднаш, а потоа кога не сакале тоа да се случи повторно, актерот ги пр...
Плејбој модел за Леонардо ди Каприо: „Става слушалки на уши за време на секс, стар е и чуден“ „За време на сексот си ставил слушалки за да не ги слуша девојките. Лео е премно...
„Со двајца пријатели ме дрогираа и брутално ме силуваа“ - Жена тврди дека на 17 години била жртва на... „Тој и неговите двајца пријатели наизменично ме силуваа, додека јас неколкупати ...
„Орален секс во замена за туш“ – Жестоки критики за скандалозниот настап и говор на Мадона пред нејз... „Нудев орален секс за бесплатно туширање“ – Мадона ја вџаши публиката со своите ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg