Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Платила за да најде докази за насилство – Како Амбер Херд „се самоуништи“ за време на судењето со Џони Деп?

Кој бара, ќе најде! Но, Амбер Херд наместо да најде докази што може да докажат дека е невина и да го оцрни Џони Деп, наишла на голем број негови поддржувачи кои тврделе дека „човекот буквално е подготвен да влезе во шахта за да спаси маче што се дави“.

platila-za-da-najde-dokazi-za-nasilstvo-kako-amber-herd-se-samounishti-za-vreme-na-sudenjeto-so-djoni-dep-01.jpg

Пред две години целата светска јавност будно го следеше судењето меѓу Амбер Херд и Џони Деп, во кое излегоа голем број нивни мрачни тајни од бракот на површина.

Од видео снимките со нејзините љубовници, до обвиненијата дека тој ја силувал со шише – имавме можност да се наслушаме секакви приказни, а Џони на крај сепак излезе како победник.

platila-za-da-najde-dokazi-za-nasilstvo-kako-amber-herd-se-samounishti-za-vreme-na-sudenjeto-so-djoni-dep-07.jpg

Сега, приватен детектив од САД тврди дека Амбер го ангажирала да се обиде да најде докази дека Џони е насилна личност, но изјавите што ги слушнал биле сосема неочекувани, а човекот што зел пари од актерката за да го оцрни нејзиниот поранешен сопруг стана негов најголем поддржувач.

Пол Бареси (74) вели дека интервјуирал 100-тина луѓе пред судењето на Џони Деп за клевета, а сведоштвата денес ги собрал во книгата Johnny Depp's Accidental Fixer, што беше објавена на почетокот на месецов.

platila-za-da-najde-dokazi-za-nasilstvo-kako-amber-herd-se-samounishti-za-vreme-na-sudenjeto-so-djoni-dep-04.jpg

Според сите сведоштва, Џони е вистински џентлмен и човек кој нема ништо злобно во него, иако Амбер се обидуваше да го прикаже како насилник и злоставувач, кој ја тепал и ја малтретирал во миговите кога бил под дејство на алкохол и наркотици.

Детективот вели дека бил ангажиран од легалниот тим на Амбер Херд со цел да ископа мрачни тајни и докази дека Џони Деп е насилен кон жените.

platila-za-da-najde-dokazi-za-nasilstvo-kako-amber-herd-se-samounishti-za-vreme-na-sudenjeto-so-djoni-dep-05.jpg

Тој требало да најде изјави од сведоци, видеа, фотографии или што било друго што може да ги докаже тврдењата на поранешната сопруга на Амбер Херд.

Но, неочекувано, сите сведоци имале само позитивни зборови за Џони, па дури и човекот кој своевремено го тужеше актерот за насилство рекол дека нивниот однос бил добар.

platila-za-da-najde-dokazi-za-nasilstvo-kako-amber-herd-se-samounishti-za-vreme-na-sudenjeto-so-djoni-dep-06.jpg

Поранешниот менаџер на филмски сет Грег Брукс го обвини Џони за физичко насилство.

Според него, наводно Деп му понудил да му плати 100.000 долари за да му удри бокс, па потоа го удрил во стомакот.

Но, пред приватниот детектив дури и тој тврдел дека никогаш не дошло до физичка пресметка и дека Деп бил прекрасен со сите на снимањето на филмовите.

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Познати жени кои биле жртви на семејно насилство (и отворено зборуваа за тоа) Сигурно се сеќавате на потресните фотографии од Ријана на кои пејачката е со мод...
Му рекле дека умира од рак, се ожени за 38 години помлада жена – Каде е и што прави денес Долф Лундг... Во 2021-ва година му рекле дека има само уште неколку години живот, но благодаре...
Познати светски ѕвезди чии родители им го уништиле детството И покрај славата и богатството, раниот живот на Меколи Калкин не бил лесен. Со н...
Остана без работа поради користењето дрога, не ѝ дозволувале да јаде: Тажни детали од животот на Кеј... По бурната врска со Џони Деп, за да го преболи, Кејт Мос се вплетка во љубовен т...
„Таа е сè што јас не сум“ – Џони Деп ја возвишува мајката на неговите деца, додека се гледа со 33 го... „Срамота – таа е само две години постара од ќерка му!“ - Џони Деп е на удар на к...
Линдзи Лохан – 10: Славни личности со најмногу апсења Винона Рајдер била уапсена петпати во една година, додека таткото на Чарли Шин б...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg