Ужасните хигиенски навики на ѕвездите кога се дома
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
stolar 22-04-2018
столар 21-04-2018


Ужасните хигиенски навики на ѕвездите кога се дома

Куќната помошничка на Џастин Бибер има проблем со огромниот број расфрлени празни шишиња од алкохол, а пак онаа на Бритни Спирс со остатоците од храна под креветот.

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-01.jpg

Куќните помошнички што работат во домовите на ѕвездите од време навреме знаат да откријат детали од нивното секојдневие.

Тие откриваат какви се Бритни Спирс, Џастин Бибер, Џејми Оливер и низа други ѕвезди кога се опуштени дома.

Ужасни хигиенски навики на 7 ѕвезди:

Џастин Бибер насекаде фрла обвивки од лекарства и шишиња алкохол

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-02.jpg

Бритни Спирс чува недојадени хамбургери под креветот

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-03.jpg

Ким Кардашијан ја остава облеката расфрлана на подот

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-04.jpg

Кејт Хадсон ги фрла чевлите на сите страни

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-05.jpg

Џесика Симпсон ги остава екстензиите за коса по подот

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-06.jpg

Кристен Стјуарт остава догорчиња од цигари низ целиот дом

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-07.jpg

Џејми Оливер не ги мие рацете по фаќањето сирово месо

uzasnite-higienski-naviki-na-dzvezdite-koga-se-doma-08.jpg

Прочитајте уште за низа ужасни навики на ѕвездите - Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните кога никој не ги гледа?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕирнете во домот на Џејми Оливер со 7 спални соби, игрална и огромна к... Џејми Оливер и неговата сопруга, Џулс, ја купиле нивната „историска“ куќа со 7 с...
Адел го чепка носот, Бритни Спирс грицка нокти: Што прават славните ко... Како и сите останати луѓе, така и славните личности имаат по некоја слабост од к...
Невозвратена љубов: Ѕвезди кои добиле „корпа“ од други ѕвезди Постои ли жена што може да му одолее на Џорџ Клуни? Да. Нејзиното име е Ева Лонг...