Згодната Никол Шерцингер заедно со Pussycat Dolls после 10 години повторно на сцената (фото+видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Згодната Никол Шерцингер заедно со Pussycat Dolls после 10 години повторно на сцената (фото+видео)

Поминаа повеќе од 10 години од последниот настап на женската музичка сензација Pussycat Dolls. Единствено 41-годишната Никол Шерцингер успеа да направи успешна соло кариера.

zgodnata-nikol-shercinger-zaedno-so-pussycat-dolls-posle-10-godini-povtorno-na-scenata-foto-video-01.jpg

Сега, петте девојки се враќаат на музичката сцена, а за првпат одржаа мини концерт во британското ТВ шоу X-Factor. Никол која е член на жирито изјави дека ова е само почеток, а публиката била апсолутно одушевена од нивниот настап.

„Неверојатна енергија. Прекрасно е да се биде со овие девојки на сцената“, рекла Никол.

Nikol-so-Pusiket-Dols-posle-10-godini-na-scenata (5).jpg

Nikol-so-Pusiket-Dols-posle-10-godini-na-scenata (3).jpg

Nikol-so-Pusiket-Dols-posle-10-godini-na-scenata (2).jpg

Погледнете дел од нивниот настап кој е доказ дека годините за членовите на Pussycat Dolls, а особено за Никол, се само бројка:

Никол вечерта се појави во разголен фустан со исечоци, а за настапот се пресоблече во транспарентен едноделен костим:

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Татко на 69 години: Ричард Гир доби син со 33 години помладата сопруга 69-годишниот Ричард Гир и 35-годишната Алехандра Силва го добија нивното прво за...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...
Бракови на познати личности на кои никој не се сеќава Многу познати личности зад себе имаат бракови од кои се срамат или за кои медиум...

Најчитани неделава