Славните имаат две лица – едно за на Инстаграм, друго во реалноста


Славните имаат две лица – едно за на Инстаграм, друго во реалноста

Еден Инстаграм профил реши да ги сруши совршените пропорции и идеалите кои славните ги проповедаат на оваа социјална мрежа.

slavnite-imaat-dve-lica-edno-za-na-instagram-drugo-vo-realnosta-001.jpg

Има еден куп споредби пред и потоа, односно како славните изгледале пред сите зафати и по нив.

Сепак, најпримамливи се оние направените во иста минута, од исто појавување, но без дополнителни филтри за разубавување и без позирање.

Ким и Клое имаат огромни пори, Кајли го нема струкот кој постојано го истакнува, Џеј Ло одблизу сепак има брчки...

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Позади сцената: Најдобрите Оскаровски Инстаграм фотки Имавме можност да ги погледнеме холивудските ѕвезди на црвениот тепих на Оскарит...
Кога славните дами ќе му дадат слободен ден на фризерот (фото) Сјајната и густа коса со која можат да се пофалат славните дами е сон на секоја ...
Славните личности и нивните деца - копии на нив (фото) Ако сте родител, прекрасно е чувството да видите колку децата личат на вас. ...

Спонзорирани линкови: