6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео)


6-годишната Норт Вест рапува на модна ревија во Париз (видео)

Ќерката на Ким и Канје изгледа решила да тргне по стапките на нејзиниот татко – како изгледа првиот настап на Норт Вест?

6-godishnata-nort-vest-rapuva-na-modna-revija-vo-pariz-video-01.jpg

Париската модна ревија на Yeezy ја отвори малечката Норт Вест, која со огромна самодоверба рапуваше пред голема публика.

Малечкото девојче неколкупати го имаме видено како танцува за време на настапите на Канје, а има рапувано и во училиште, но сега имаше шанса да дебитира со свој настап пред публика.

Таа обожава да ги следите стапките на нејзините родители, па изгледа од татко ѝ ќе го наследи музичкиот талент, а од мајка ѝ – модниот стил.

6-godishnata-nort-vest-rapuva-na-modna-revija-vo-pariz-video-02.jpg

6-godishnata-nort-vest-rapuva-na-modna-revija-vo-pariz-video-03.jpg

Малата Норт е родена ѕвезда:

https://www.instagram.com/p/B9PusYTBEQX/

https://www.youtube.com/watch?v=4y5RDTpdPEg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

23-годишната ќерка на Еминем со секси фотки од Хаваи Таа е нежна и природна и луѓето ја обожаваат затоа што не е „во филм“ како други...
6-годишната ќерка на Ким Кардашијан со чанта од 31.000 евра Контроверзниот стајлинг на малата Норт Вест повторно поттикна негативни коментар...
2-годишната ќерка на Карди Би e „мини дива“ - носи чанти од Chanel и Dior Малата привилегирана принцеза, со гардеробер на кој и некои ѕвезди ќе ѝ позавида...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg