Како Северина го дезинифицира домот во време на корона? (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Правник 22-01-2021
Архитект 21-01-2021


Како Северина го дезинифицира домот во време на корона? (видео)

Додека нејзиниот сопруг одмора на креветот, Северина ги дезинфицира кваките од домот, рачките од кујната и другите површини во домот.

kako-severina-go-dezinificira-domot-vo-vreme-na-korona-video-01.jpg

Во време на корона вирус, хигиената е на прво место. Дали се прашувате кои површини треба прво да ги дезинфицирате?

Северина дефинитивно знае од каде да почне, а видеото од нејзината работна акција на Инстаграм го објави нејзината свекрва, односно мајката на Игор Којиќ.

Како Северина го дезинфицира домот во време на корона:

https://www.instagram.com/p/B-FB56qpv5B/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ведрана Рудан без влакна на јазикот испрати отворено писмо до Северина: „Избришете ги солзите и тргн... Ведрана Рудан, 70-годишната хрватска новинарка и писателка која во родната земја...
Домот ѝ е хаос и уште 8 мрачни тајни за Анџелина Џоли од нејзините вработени Џоли знае да земе и до 12 дадилки за децата на одмор, а самата воопшто не е загр...
Бред Пит кај Анџелина Џоли дома првпат по разводот, па Џоли со маска излезе со ќерка ѝ Изгледа некогашните сопружници конечно ја закопаа воената секира - Бред мина 2 ч...

Најчитани неделава