„Беше искрен пријател и голем човек“ - познатите личности му оддадоа последна почит на Драган Вучиќ
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


„Беше искрен пријател и голем човек“ - познатите личности му оддадоа последна почит на Драган Вучиќ

Драган Спасов Дац, Панчо од ДНК, Нора Шаќири и Елена Велевска се само дел од познатите личности кои се збогуваа со Драган Вучиќ со објави на социјалните мрежи.

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-01.jpg

Драган Вучиќ беше беше водител, композитор, музичар, но пред сѐ голем човек и искрен пријател.

Доказ за тоа се објавите што ги споделуваат на социјалните мрежи познатите личности.

Пријателите му оддадоа последна почит на Драган Вучиќ:

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-01.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-02.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-10.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-09.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-03.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-04.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-08.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-07.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-06.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-05.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-11.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-03.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-04.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Анџелина Џоли сакала да организира погреби: Чудни факти и тајни за славните Постојат многу неверојатни факти за познатите личности што малкумина ги знаат. Н...
Не спијат до пладне: Познати личности кои стануваат рано Тие супер изгледаат, работат на пет различни проекти и уште имаат време за семеј...
20 познати личности кои изгледале сосема поинаку пред да станат познати Тешко е да се поверува дека пред многу години нашите омилени ѕвезди биле сосема ...

Спонзорирани линкови: