„Беше искрен пријател и голем човек“ - познатите личности му оддадоа последна почит на Драган Вучиќ

Драган Спасов Дац, Панчо од ДНК, Нора Шаќири и Елена Велевска се само дел од познатите личности кои се збогуваа со Драган Вучиќ со објави на социјалните мрежи.

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-01.jpg

Драган Вучиќ беше беше водител, композитор, музичар, но пред сѐ голем човек и искрен пријател.

Доказ за тоа се објавите што ги споделуваат на социјалните мрежи познатите личности.

Пријателите му оддадоа последна почит на Драган Вучиќ:

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-01.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-02.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-10.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-09.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-03.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-04.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-08.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-07.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-06.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-05.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-11.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-03.jpg

beshe-iskren-prijatel-i-golem-chovek-poznatite-lichnosti-mu-oddadoa-posledna-pochit-na-dragan-vuchikj-04.jpg

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

На Џиџи Хадид ѝ рекле дека е дебела – славни личности кои се соочиле со навреди и неуспеси пред да с... Никој не верувал дека Канје Вест ќе биде успешен рапер, а Шакира била длабоко по...
Анџелина Џоли е пилот и уште 7 познати личности со скриени таленти Стрелаштво, тетовирање, „голтање“ оган – некои познати личности имаат таленти за...
Необични пријателства од светот на славните со голема возрасна разлика Откако Крис Џенер ѝ испратила роденденска торта на Џенифер Лоренс, тие се практи...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg