Слаткар и Сања Николиќ на прошетка со нивниот син Моша (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Слаткар и Сања Николиќ на прошетка со нивниот син Моша (фото)

slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-so-nivniot-sin-mosha-foto-01.jpg

Марко Маринковиќ Слаткар и Сања Николиќ станаа родители на 15.04, а деновиве веќе го шетаат нивниот син Моша со количка низ Скопје.

View this post on Instagram

Moša 🌎

A post shared by Slatkaristika (@slatkaristika.official) on

Сања со маска на лицето ја туркаше количката низ скопските улици, додека Слаткар ја снимаше. Музичарот објави видео на Инстаграм стори.

Двајцата дефинитивно уживаат во новата улога на родители.

slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-so-nivniot-sin-mosha-foto-05.jpg

slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-so-nivniot-sin-mosha-foto-04.jpg

slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-so-nivniot-sin-mosha-foto-03.jpg

slatkar-i-sanja-nikolikj-na-proshetka-so-nivniot-sin-mosha-foto-02.jpg

Потсетете се и на Една од најзабавните емисии: Сања и Слаткар во „Еден на Еден“ (видео).

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк со Бредли Купер и неговата мини копија, ќеркичката Леа, на плажа во Лос Анџелес (фото) Бредли Купер и Ирина Шајк се пример за среќно, славно семејство кое навистина зн...
Доказ дека Блу Ајви е копија на мама Бијонсе (фото) Иако можеби навидум не изгледа така, дечињата знаат да бидат вистинска копија на...
Како јакната на Кендал Џенер стана хит меме? (фото) Големата црвена јакна на Кендал Џенер направи твитерџиите да ја споредат дури со...

Спонзорирани линкови: