Фотки од одморот на Емина Јаховиќ + кое ѝ е новото момче милионер, според гласините


Фотки од одморот на Емина Јаховиќ + кое ѝ е новото момче милионер, според гласините

По разводот со Мустафа Сандал беше во врска со атрактивен 18-години постар турски милијардер, a сега повторно ја поврзуваат со турски бизнисмен со милиони на сметката.

fotki-od-odmorot-na-emina-jahovikj-koe-i-e-novoto-momche-milioner-spored-glasinite-01.jpg

Емина Јаховиќ периодов ужива на море со своите синови Јаман и Јавуз. Таа се сонча и релаксира, додека во турските медиуми на големо кружат гласини дека има ново момче.

Пејачката по разводот со Мустафа Сандал беше во врска со 18-години постариот турски милијардер Садетин Саран и иако некои мислеа дека по разделбата со него, се смирила со Мустафа, сега ја поврзуваат со друг милионер.

Наводно, Емина е во врска со Салих Чечен, помладиот син на милионерот Ибрахим Чечен.

Дали е навистина така, останува да видиме.

fotki-od-odmorot-na-emina-jahovikj-koe-i-e-novoto-momche-milioner-spored-glasinite-04.jpg

fotki-od-odmorot-na-emina-jahovikj-koe-i-e-novoto-momche-milioner-spored-glasinite-02.jpg

Фотки од одморот на Емина Јаховиќ:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ѕвезди на кои треба да им се забрани Фотошоп И славните понекогаш сакаат да го прикажат нивниот живот на социјалните мрежи ка...
Фотки од снимањето на првите сцени за Fast & Furious 9 – Вин Дизел веќе не е во форма Вин Дизел со пуштен стомак и банана во уста ѝ се придружи на Мишел Родригез на с...
12 фотки од Кендал Џенер кои мама Крис сигурно сака да ги заборавиме Под дејство на алкохол, со златен заб и чудни стајлинзи, со акни на лицето – кои...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg