Само Џанлука Ваки го може ова: Полот на бебето го откри на екстравагантен начин со хеликоптер (видео)


Само Џанлука Ваки го може ова: Полот на бебето го откри на екстравагантен начин со хеликоптер (видео)

Тој танцува секој ден, живее во раскош на својот имот во Италија со 27 години помладата девојка, а сега во свој стил го откри и полот на бебето.

samo-djanluka-vaki-go-mozhe-ova-polot-na-bebeto-go-otkri-na-ekstravaganten-nachin-so-helikopter-video-01.jpg

Џанлука Ваки има многу пари, но и дефинитивно знае како да ужива во нив.

По прошетката низ неговиот италијански дом, тој сега повторно дозволува да ѕирнеме во луксузите од неговото секојдневие.

Овојпат со својата девојка Шерон Фонсека го објавија откривањето на полот на нивното дете. И додека повеќето ова го прават со балони, тие го направија со испуштање на прав од хеликоптер во розова боја, што значи италијанскиот бизнисмен очекува ќерка.

Видео од екстравагантното откривање на полот на детето на Џанлука:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џанлука Ваки ужива на одмор на јахта во Италија и повторно танцува со трудната девојка И покрај големата разлика во години која предизвикува контроверзии, овој пар деф...
10 познати жени кои некогаш биле мажи Откако знаат за себеси, тие знаеле и дека не се мажи. Со други зборови, отсекога...
Хари не чул за дезодоранс, Лео се тушира двапати неделно: Најодвратните навики на познатите Кога ќе ги видите на црвениот тепих, нема човек што не би помислил дека ѕвездите...

Најчитани неделава