Ја држи за рака, горд е на неа: Адријана Лима во секси издание покрај новото момче (фото)


Ја држи за рака, горд е на неа: Адријана Лима во секси издание покрај новото момче (фото)

Адријана Лима блесна на настан во Лос Анџелес, покрај саканиот, во едно од најсексапилните изданија досега.

ja-drzhi-za-raka-gord-e-na-nea-adrijana-lima-vo-seksi-izdanie-pokraj-novoto-momche-foto-01.jpg

Адријана Лима (40) се појави во спектакуларно издание на настан во Лос Анџелес.

Супермоделот изгледаше секси и провокативно на црвениот тепих на настанот организиран во Музејот на академијата за филмски уметности и науки, покрај своето момче Андре Лемерс.

Папарацо фотографите го фотографираа парот и пред влезот каде се гледа колку се вљубени. Андре не ја пуша од рака и очигледно е горд на својата прекрасна избраничка.

Инаку, по првото заедничко појавување во јавност на Филмскиот фестивал во Венеција, Адријана Лима постојано се појавува на настани со Андре.

Потсетување на уште едно впечатливо појавување на парот:

ja-drzhi-za-raka-gord-e-na-nea-adrijana-lima-vo-seksi-izdanie-pokraj-novoto-momche-foto-02.jpg

ja-drzhi-za-raka-gord-e-na-nea-adrijana-lima-vo-seksi-izdanie-pokraj-novoto-momche-foto-01_1.jpg

Фотки од последниот настан:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Адријана Лима е божица со природна шминка на гала во Монте Карло (фото) Облечена во светло розов фустан со впечатливи детали, фатена коса и минимална шм...
Познати дами кои имаат мали гради и се горди на нив И додека девојки од цел свет, за жал, се оперираат за да имаат бујно деколте как...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg