Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
монтер 18-01-2022


Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото)

Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќа дека Ким повеќе не е негова сопруга.

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-01.jpg

Канје Вест наводно веќе извесен период се состанува со 22-годишна девојка, која работи како модел. Таа е позната под името Винетриа и заедно се појавија на кошаркарски натпревар во Минеаполис.

Винетриа се појави со раперот и во Мајами минатиот месец, каде тој снимаше интервју во кое изјави „Ким Кардашијан сè уште е моја сопруга“ и дека немал видено никакви документи за развод.

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-03.jpg

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-02.jpg

Неговата романса со Винетриа доаѓа само неколку месеци откако тој беше поврзуван со супермоделот Ирина Шајк.

Ким од друга страна ја поврзуваат со 27-годишниот Пит Дејвидсон. бившиот на Аријана Гранде.

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-07.jpg

Прочитајте и Фановите загрижени за менталното здравје на Канје Вест - се шета со бизарни гумени маски на лицето (фото)

Фотки од Винетриа:

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-04.jpg

kanje-vest-44-si-fati-22-godishna-devojka-zaedno-bea-na-kosharkarski-mech-po-skandalite-foto-08.jpg

https://www.instagram.com/p/CJHjNwIAkT7/

https://www.instagram.com/p/B67KnwzgIVv/

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Зи откри зошто сè уште не зборува со Канје Вест Се чини дека раперот Џеј Зи со издавањето на новиот албум реши да се отвори за п...
На Џиџи Хадид ѝ рекле дека е дебела – славни личности кои се соочиле со навреди и неуспеси пред да с... Никој не верувал дека Канје Вест ќе биде успешен рапер, а Шакира била длабоко по...
Прва фотка од Псалм, најмалото синче на Ким и Канје Ким Кардашијан објави прва фотка од лицето на нивното четврто дете, Псалм Вест. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg