Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022


Ирина Шајк и Бредли Купер разгореа гласини – шетаат фатени под рака како во старите времиња (фото)

Бредли Купер и Ирина Шајк прошетаа низ Менхетн фатени под рака, а широката насмевка на лицето на актерот беше јасен знак дека си поминуваат одлично и дека можеби решиле да ѝ дадат нова шанса на нивната врска.

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-01.jpg

Бреди Купер и Ирина Шајк ги разгореа гласините дека можеби ќе ѝ дадат уште една шанса на врската, откако беа забележани на прошетка во Менхетн фатени под рака.

Супермоделот и актерот заедно имаат 4-годишна ќерка, а по разделбата се во одлични односи и неретко заедно излегуваа со неа, но досега речиси никогаш не биле забележани само тие двајца.

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-02.jpg

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-03.jpg

35-годишниот модел носеше црни панталони, бела кошула и долг црн капут во комбинација со бели патики. И 46-годишниот актер беше во лежерно издание со сини панталони, блузон и темносин капут.

Ирина носеше заштитна маска, но насмевката на лицето на Бредли е јасен знак дека си поминува одлично во друштвото на поранешната девојка.

Како што напоменавме, за разлика од другите заеднички излегувања, овојпат нивната ќерка Леа не беше со нив.

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-06.jpg

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-04.jpg

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-05.jpg

Ирина и Бредли беа заедно четири години, пред да ѝ соопштат на јавноста дека се разделуваат. По раскинувањето во 2019 година, тие останаа во добри односи и заедно се грижат за нивната ќерка.

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-12.jpg

Оттогаш ни Ирина, ни Бредли немале сериозна врска, но пред некој месец супермоделот имаше кратка романса со бившиот на Ким Кардашијан – Канје Вест.

Тогаш изворите ја потврдија нивната врска, но нагласија дека не станува збор за ништо сериозно.

Бредли и Ирина речиси никогаш не зборуваат за нивната врска или зошто се разделиле, а Ирина и објасни зошто:

„Тоа е моја врска од минатото, нешто што ми припаѓа мене и е приватно. Тоа е дел од мене што не сакам да го споделам. Не сакам ни да знам што пишуваат за мене.

Искрено, премногу сум зафатена со моето дете. Ако некој пишува за мене, тогаш си ја работи својата работа. Јас се фокусирам на мојот живот“.

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-08.jpg

Сепак, Ирина редовно го фали Бредли за неговите родителски способности, изјавувајќи дека тој е најдобриот татко што го видела.

Прочитајте повеќе Ирина Шајк зборува за бившиот со восхит: „Бредли е строг татко и не му требаат дадилки“

irina-shajk-fatena-pod-raka-so-bivshiot-bredli-kuper-kako-da-se-par-samo-nekolku-meseci-po-kratkata-afera-so-kanje-vest-foto-09.jpg

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...
„Мирните“ партнери ги заменија за „лоши момци“ – 10 славни парови кои ја одбележаа 2021 По раскинувањето на 20-годишната врска со Данијела Мартиновиќ, Грашо си најде по...
На 18 години работела во секс-клуб, направила слики со сопствената крв – Што знаеме за новата девојк... На 18 години работела во клуб за секс-фантазии, каде доминирала со непознати маж...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg