Ја освои по разводот со Канје, бившите го фалат за „надареноста“ – Ким и Пит фатени за рака ја потврдија врската


Ја освои по разводот со Канје, бившите го фалат за „надареноста“ – Ким и Пит фатени за рака ја потврдија врската

Ким Кардашијан и официјално е во врска со 13 години помладиот Пит Дејвидсон, за кого бившата свршеница Аријана Гранде тврдеше дека е мошне надарен и дека ја освоил со големината на неговата машкост.

ja-osvoi-po-razvodot-so-kanje-bivshite-go-falat-za-nadarenosta-kim-i-pit-fateni-za-raka-ja-potvrdija-vrskata-01.jpg

Кланот Кардашијан има нов член во семејството. Најновите папарацо фотографии потврдуваат дека Ким Кардашијан (41), по разводот со Канје Вест (44) и официјално е во врска со 13 години помладиот Пит Дејвидсон (28).

ja-osvoi-po-razvodot-so-kanje-bivshite-go-falat-za-nadarenosta-kim-i-pit-fateni-za-raka-ja-02.jpg

Во изминатите денови ријалити ѕвездата и Пит Дејвидсон во неколку наврати беа забележани на излегување во Њујорк и во Лос Анџелес.

Во средата (17.11), папараците ги уловија Ким и Пит како се држат за рака додека го славеа неговиот роденден во Палм Спрингс, Калифорнија.

Ким и Пит престојуваа во домот на мајката на Ким, Крис Џенер, а по фотографиите што се појавија од нивната прошетка, станува јасно дека двојката е во врска и немаат намера да го кријат тоа.

ja-osvoi-po-razvodot-so-kanje-bivshite-go-falat-za-nadarenosta-kim-i-pit-fateni-za-raka-ja-potvrdija-vrskata-03.jpg

Пит Дејвидсон е првото момче на Ким, откако таа поднесе документи за развод со Канје Вест во февруари годинава.

Прочитајте и Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото)

Пит пак, ѝ е познат на јавноста по љубовниот живот - претходно беше во врска со Кејт Бекинсејл и со Аријана Гранде.

Аријана во една прилика ја пофали неговата машкост на Твитер. Твитот е одамна избришан, но поголем број од медиумите пишуваа дека Аријана Гранде е „вљубена“ во него поради тоа што е мошне надарен.

ja-osvoi-po-razvodot-so-kanje-bivshite-go-falat-za-nadarenosta-kim-i-pit-fateni-za-raka-ja-potvrdija-vrskata-04.jpg

На прашањата на обожавателите колкава е машкоста на Пит, Аријана тогаш одговори дека е околу 10 инчи (25 cm) и дека во целост зрачи со енергијата на „голема машкост“.

ja-osvoi-po-razvodot-so-kanje-bivshite-go-falat-za-nadarenosta-kim-i-pit-fateni-za-raka-ja-potvrdija-vrskata-05.jpg

Погледнете повеќе фотографии од новиот пар:

Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...
Само Ким Кардашијан може да изгледа вака секси кога учи право (фото) Дали Ким на 40 години може да ја добие титулата „најсекси студентка“? Таа мами в...
На 50 години, во патики и хеланки Џеј Ло одржа лекција за сексапил Џенифер Лопез е доказ дека годините не ви можат ништо доколку посветено работите...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg