Први фотки од „Медените“ - спремни за црвениот тепих на Оскарите


Први фотки од „Медените“ - спремни за црвениот тепих на Оскарите

Главните јунаци на „Медена земја“ се подготвени за Оскаровската вечер.

prvata-fotka-od-medenite-spremni-za-crveniot-tepih-na-oskarite-01.jpg

Тамара Котевска, Атанас Георгиев, Љубомир Стефанов, Атиџе Муратова, Самир Љума, Рена Еид, Благоја Неделковски и Фејми Даут со двојна номинација на Оскарите се подготвени за црвениот тепих.

Вие ја имате привилегијата да бидете вечерва во Долби театарот. Атиџе е денес на врвот на светот.

Со среќа „медени“! Ви стискаме палци!

Доколку пропуштивте, прочитајте повеќе за тоа како Атиџе го освои светот и Холивуд.

Е. П. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

9 неверојатни жени кои во 2019-та срушија светски рекорди 2019-та беше година на многу нешта, а голем удел во ова имаат неверојатните жени...
Како се живее во фавелите во Рио де Жанеиро? (фото) Куќите се бојат во ведри бои за барем малку да се разведри сивилото на нивното с...
Секс преку телефон: Целата вистина за оваа професија од прва рака „Добро заработувам, но во оваа работа мора да сте подготвени дека некои мрачни ф...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава