Анастасија Ражнатовиќ, по 5 години врска и стан од 750.00 евра, се раздели со партнерот: „Му посакувам сè најдобро“

За гостувањето во емисијата Анастасија се појави во покласично издание од што сме навикнати да ја гледаме.

За нејзиниот поранешен партнер во српските медиуми се пишува дека потекнува од угледно новосадско семејство, дека средно училиште учел во Швајцарија, а наводно станувало збор за елитна институција за деца што доаѓаат од аристократски семејства од цел свет.

Студирал во Њујорк, а сега води успешна компанија за транспорт во САД. Води раскошен животен стил, а пријател е и со Новак Ѓоковиќ.

Парот живееше на релација Нови Сад – Белград.

Нeколку видеа од нејзиното гостување во Амиџи шоу:

https://www.youtube.com/watch?v=fBjSkZ3roKE

На следната страна повеќе нови фотографии од Анастасија...


Би можело да ве интересира:

Анастасија Ражнатовиќ доби букет од 101 роза за 6 месеци врска + објави први фотки со дечкото кај ко... „Врската не е на далечина, јас често сум во Шпанија, доаѓам во Србија кога имам ...
Моќна објава на Босанка: „Не сте доктори. Не сте нутриционисти. Не сте психолози.“ „Ако некому му е тешко, можете да сослушате, да насмеете, да прегрнете, да напра...
Пред Анастасија Ражнатовиќ бил во врска со друга српска пејачка, заработил милиони од фудбал – Факти... Син е на познат српски фудбалер, гласини дека имал афера со свршеницата на колег...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg