Анастасија Ражнатовиќ, по 5 години врска и стан од 750.00 евра, се раздели со партнерот: „Му посакувам сè најдобро“

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Анастасија Ражнатовиќ доби букет од 101 роза за 6 месеци врска + објави први фотки со дечкото кај ко... „Врската не е на далечина, јас често сум во Шпанија, доаѓам во Србија кога имам ...
Моќна објава на Босанка: „Не сте доктори. Не сте нутриционисти. Не сте психолози.“ „Ако некому му е тешко, можете да сослушате, да насмеете, да прегрнете, да напра...
Пред Анастасија Ражнатовиќ бил во врска со друга српска пејачка, заработил милиони од фудбал – Факти... Син е на познат српски фудбалер, гласини дека имал афера со свршеницата на колег...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg