Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 05-06-2023


Свршеникот на Антониа Гиговска за првпат објави заедничка фотографија со неа - елегантни на настан

Насмеани и вљубени на настан... Роберт Спасенцовски ја држи својата сакана Антониа Гиговска за трудничкото стомаче.

svrshenikot-na-antonia-gigovska-ja-objavi-prvata-fotgrafija-so-nea-elegantni-na-nastan-01.jpg

Антониа Гиговска во придружба на свршеникот Роберт Спасенцовски неодамна се појави на модното шоу на дизајнерката Ива Спасовска.

svrshenikot-na-antonia-gigovska-ja-objavi-prvata-fotgrafija-so-nea-elegantni-na-nastan-03.jpg

Тој ја поддржуваше од публиката, а сега за првпат објави заедничка фотографија со неа на Инстаграм Стори, каде позираат во елегантно издание, а тој ја држи за трудничкото стомаче.

svrshenikot-na-antonia-gigovska-ja-objavi-prvata-fotgrafija-so-nea-elegantni-na-nastan-02.jpg

Инаку, Антониа периодов е посветена на себе и на подготовка за новата фаза од нејзиниот живот, но на ревијата направи исклучок и имаше свој музички настап.

Таа потоа позираше без грам шминка и напиша:

„Природна кожа, 100% јас. Трудници како сме и до кај сме?“ и ги повика во коментари девојките и жените што ја следат да откријат во која недела од бременоста се.

Роберт Спасенцовски неодамна сними песна, во која е облечен како ликот Џокер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Антониа Гиговска во најелегантното издание досега - блеска во раскошна тоалета на настан (фото) Без накит, но со фустан кој говори сам за себе доволно, Антониа Гиговска блесна ...
Антониа Гиговска го откри полот на бебето - со сопругот очекуваат момче Пејачката со претходна најава точно во 12 часот го откри полот на бебето, таа и ...
Антониа Гиговска со тетоважа на вратот „Бакни тука“ и полутанга бикини на одмор во природно издание По тетоважата под градите, на рамото, на раката, Антониа Гиговска има и тетоважа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg